sobota, 11 października 2014

"Nigdy ci tego nie wybaczę" - Co dalej z Leonettą ?!podgląd gifa

W kolejnym ( poniedziałkowym - 37 ) odcinku dojdzie do oczekiwanego przez wiele z nas zajścia - Leon , z którego zrobiliśmy "głupka" od dawna wiedział kim jest Roxy . Jak długo potrwa nigdy mówione przez niego w zwiastunie " Nigdy ci tego nie wybaczę " ?

Zapraszam do rozwinięcia !Leonetta - w 3 sezonie mieli już dojrzeć do poważnego związku i to zwiastowały nam pierwsze odcinki . 
Było cudownie , sielanka nie trwała długo . Wymyślona przez Violettę Roxy jeszcze bardziej namiesza w tym wszystkim i będzie jeszcze gorzej  , a miało być dobrze , ślubny sen , po którym pogodzili się lecz nadal nie są razem , kiedy będą , i czy w ogóle ? Będą to na pewno mamy zdjęcia z Sevilli mówiące o tym , ale dokładnie kiedy ? Tego nikt nie wie , ale zaczyna się z tego robić 2 sezon - co myślę nie wszystkim się podoba . 
Pod koniec 36 odcinka Leon chcę pocałować Roxy - czy wie kogo pragnie pocałować ?
  Mówiliśmy ,że jest nie poważny , że jak on może nie wiedzieć co robi Viola , naturalnie chyba każdy miał nadzieję , że od początku wie kim jest rudowłosa ( dla mnie tam to czerwono - różowy XD )

Po zapowiedzi jednak nie możemy wysnuć odpowiedzi na pytanie ! Scenę przed Leonettą  , Maxi dowiaduje się , że Roxy to Violetta ! Czy to on powiedział Leonowi , czy Leon wiedział od początku ? 
Pytanie , które zazwyczaj w piątkową noc sobie można zadać . 

W zwiastunie końcowa scena to moment w którym Leon ściąga perukę z Violetty ( Roxy ) i mówi "Nigdy ci tego nie wybaczę " My wiemy jednak , że do nigdy nie będzie trwało na wieki , ale ile mamy się niecierpliwić ? Oczywiście gdyby było wiecznie cudownie znudziłby nas serial , ale gdy są wiecznie zgrzyty też nie jest nam do śmiechu i myślimy " Po co ja to oglądam ? "

Zwiastun 37 odcinka wraz ze sceną kończącą 36 odcinek !Co będzie dalej ? Czy na Leonettę mamy czekać do Sevilli ? Jaki czas u Leona znaczy "nigdy" ?

Swoje poglądy na ten temat piszcie w komentarz ! 

Ciekawy filmik ukazujący piątkowy odcinek .
PS : Wiecie co znaczy rebola ? Wszędzie to mówią a ja nwm o co chodzi XD

8 komentarzy :

 1. oj ja też mówiłam po co ja to oglądam 2 sezonu nienawidziłam ale 3 kocham
  Klaus//<3

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny post !!!! Nie wiem co to znaczy rebola...mam nadzieję, że także mnie ktoś oświeci :)
  HA! Wiedziałam, że León wie! Teraz to Violka ma przechlapane! W sumie jej się należało...Najpierw jest wściekła na Germana, który się przebierał żeby ją kontrolować, a sama robi to samo! Choć...Nie daleko pada jabłko od jabłoni...co nie? Też mówiła Leónowi na samym początku 2 sez. że nic nią z Diego nie łączy, i że nie ma być zazdrosny i ma jej ufać. {Wtedy co byli razem, na samym początku} A sama nie ufa Leónowi, który w sumie nic nie zrobił żeby go szpiegowała. Tylko zaprzyjaźnił się z Gery {Przynajmniej z jego strony} Z tego wynika, że jej wolno wszystko, a jemu nic....Podsumowując Viola ma to na co zasłużyła....w końcu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą kompletnie Vicky.
   Mam nadzieję że teraz Viola będzie musiała się trochę natrudzić.
   Sama przecież przeżywała jak ojciec jej to zrobił.
   Ale z drugiej strony ja chce Leonettę!!! To by bylo bez sensu jakby byli dopiero ze sobą pod koniec sezonu. ;/

   Usuń
  2. No...w sumie to byłby wielki bezsens...Tak jak teraz z Fedemilą...
   Jak na razie scenarzyści rozwalili dwie pary, a nie ma nawet jeszcze czterdziestego odcinka....
   Będzie ciekawie...
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Jak się pogodza w Sewilli to tak jak w 2 sezonie czyli pod koniec. ..bez sensu miało być tak fajnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Nooo. I to jak.
  Tragedia.
  Ale miejmy nadzieje że Leoś będzie wyrozumiały i szybko wybaczy Violi.

  OdpowiedzUsuń
 5. To o czym gadacie, że Leon powiedział do Violi, że ,,Nigdy jej tego nie wybaczy" to to był tylko sen Violetty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pogodzą się w 60 odcinku , jest nagranie piosenki descrubi nak violetta nagrywa piosenkę a leon wchodzi w nagranie w polowie piosenki i spiewa z nią a na koniec się całują ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Violetta 3 Polonia
Designed By Blokotek