PostacieVioletta

 To bardzo utalentowana nastolatka, wychowująca się pod okiem surowego i nadopiekuńczego ojca, który ukrywa przed nią wszelkie informacje o jej zmarłej matce. Po kilku latach spędzonych w Europie Violetta powraca do rodzinnego Buenos Aires w Argentynie, gdzie poznaje swoją guwernantkę Angie, która tak naprawdę jest jej ciotką, chcącą wyjawić jej całą prawdę o jej matce.
#3 SEZON 
Violetta odkryła już swoją pasję do muzyki i miejsce na ziemi. W nowym cyklu zobaczymy bardziej aktywną i pewną siebie Violettę, która razem z przyjaciółmi świeci na scenie. Ale nie wszystko będzie takie łatwe- czeka ją o wiele większe wyzwanie- utrzymać przy życiu miłość z Leónem.


Leon

Pochodzi z bogatej rodziny i nigdy nie musiał zajmować się pracą. León jest uczniem szkoły muzycznej i posiada wielki potencjał. Początkowo zamierzał zdobyć serce Violetty, tylko po to, by odegrać się na Tomásie, który podobał się jego dziewczynie, Ludmile. Później się w niej zakochał. W późniejszym czasie staje się rozdarty pomiędzy muzyką a motocrossem, ostatecznie jednak wybiera muzykę.
#3 SEZON 
 Leon kontynuuje swoją pasję do motocykli. Jednak wraz z rozpoczęciem roku jest to nieco skomplikowane, ale nie niemożliwe. Nadal darzy miłością Violettę i jest bardziej romantyczny niż kiedykolwiek. Diego już  mu przeszkadza , wcale nie będzie dla Leona przeszkodą. Jego pasja do muzyki staje się coraz bardziej i bardziej silna , pomimo odejścia ze studio . Alex/Clement

Jest to bardzo ambitny facet i marzyciel. Jest również nowym uczniem w Studio On Beat. Chociaż udało mu się to, ponieważ podszył się za kogoś innego, bo jego bliscy nie pozwalają mu spełniać marzeń.
Tylko Violetta wie co się z nim dzieje, ale to nie jest dobre dla Leona.

Diego

Pochodzi z Hiszpanii, a w dniu przyjazdu jest olśniony talentem i pięknem Violetty. Z jego arogancją i sposobem „złego faceta”, nie da się pokonać. Jest przyjacielem Ludmiły, z którą przyjaźni się tak naprawdę od dziecka.
#3 SEZON 
 Cały czas próbuje pozbyć się wizerunku aroganckiego, złego chłopca. To świetny piosenkarz i tancerz, który będzie chciał brać ze świata garściami. Nie będzie już w BoysBandzie . Diego gdy już wie kto jest jego ojcem, jego życie jest całkiem inne. I zmieni się jeszcze bardziej i to w taki sposób jakiego się nie spodziewasz . Jego bratnią duszą okaże się Franscesca .


Francesca


Jest bystrą i bardzo koleżeńską dziewczyną. Wie, że nauka w szkole muzycznej kosztuje jej rodzinę wiele wyrzeczeń. Urodziła się we Włoszech, podobnie jak jej brat, Luca. Francesca była zakochana w Tomásie i na początku nieco zazdrosna o Violettę. W szkole Francesca kumplowała się z Camilą i Maxim.
#3 SEZON 
 Francesca jest najlepszą przyjaciółką Violetty. Jej talent do śpiewu i tańca wydaje się nie znać granic.  Sprawy z Marco zaczną się nieco komplikować, gdyż chłopak wyjedzie . Jej nową miłością będzie Diego  Dziewczyna będzie stanowcza wobec Violetty. Pojawi się w sytuacji, w której będzie musiała podjęć ważną decyzję, która zmieni bieg jej życia.


Ludmiła

Jest odlotową, efektowną uczennicą szkoły muzycznej. Stara się być divą, ale jednocześnie jest arogancką kłamczuchą oraz manipulantką. Ma obsesję na punkcie swojego wizerunku i pragnie bez przerwy znajdować się w centrum zainteresowania. Zawsze sięga po to, czego chce. Jak każdy czarny charakter, ma swojego poplecznika: Natalię.
#3 SEZON 
 Ludmiła jest i będzie divą Studio On Beat, ale musi nauczyć się pracować w zespole aby odnieść sukces jako piosenkarka. Podczas gdy ona pogodzi się z Violettą i resztą grupy i zapowie, ze będzie dobra nikt jej w to nie uwierzy.
Czy to możliwe, ze Ludmiła naprawdę  się zmieni? Jesteśmy jednak pewni, ze Ludmiła chce błyszczeć.


Marco 

Pochodzi z Meksyku. Jest przyjacielem Diego oraz świetnym gitarzystą.Z Francesca przeżyli niezapomniane chwile .
# 3 SEZON 
Niestety w 3 sezonie Marco opuści obsadę . Nie będzie też długo z Fran , gdyż wyjedzie do Londynu .


Camila

Zabawna, wesoła i ma bardzo silne poczucie sprawiedliwości. Walczy o swoje przekonania i zdolna jest zrobić wszystko dla swoich znajomych. Jej najlepszymi przyjaciółmi są Maxi i Francesca. Camila marzy o karierze piosenkarki.
#3 SEZON
Camila w trzecim cyklu bardzo zaprzyjaźni się z Naty. A pomiędzy nią a Brodueyem nadal będą walki i sprzeczki , co nie znaczy , że ich miłość nie będzie silna  , będzie i to bardzo . 

Federico 


Zwycięzca szkolnego konkursu, w drugim sezonie wraca do szkoły muzycznej w odcinku 46. To kulturalny i sprawiedliwy chłopak, umie bronić swoich racji. Wbrew sobie, zakochuje się w Ludmile. Zamierza zrobić wszystko, aby dziewczyna zrzuciła z siebie maskę złośnicy.
#3 SEZON 
Nadal się uczy i bierze udział w działaniach organizowanych przez Youmix.
Po tym jak zakochał się z Ludmile, za cel postawił sobie, ze zmieni ją na lepsze.


Maxi

Najlepszy tancerz w szkole muzycznej, specjalizuje się w tańcu ulicznym. Jest zabawny, pomysłowy, bystry i pełen ambitnych planów na przyszłość. Wie, że jego życie będzie związane z muzyką. Gra na keyboardzie i syntezatorze. Tworzy też basowe podkłady na swoim komputerze i marzy, by pewnego dnia wydać własną płytę. Łatwo się zakochuje, ale nie ma zbyt wiele szczęścia do dziewczyn, więc często wpada w tarapaty, próbując przekonać do siebie swoją wybrankę.
#3 SEZON 
Nadal jest najlepszym tancerzem w Studio. Zabawny, kreatywny, dowcipny, marzycielski. Jasna sprawą jest, że jest dobry w muzyce.
Będzie częścią BoysBandu. Nadal jest szaleńczo zakochany z Naty.


Naty


Jest prawą ręką Ludmiły, choć czasem pełni bardziej rolę dziewczyny na posyłki. Jest ładna, ale nie olśniewająca. Pasją jej życia jest moda. Naty jest doskonałą tancerką i piosenkarką, ale Ludmiła nie pozwala jej zabłysnąć tak, jak na to zasługuje.

#3 SEZON 
W tle niepewna uważa, ze będąc z Ludmiłą osiągnie sukces. Nadal jest zakochana w Maxim.
Teraz będzie bardziej przyjaźniła się z Camilą niż Ludmiłą.


Gery


To nowa postać która dołączą w 3 sezonie i na początku jeszcze nie uzewnętrznia swojej pasji! Marzy, że kiedyś będzie wielką artystką. Dopóki nie odkryje, że chce być piosenkarką jest asystentką.

Całe życie przybiera jednak niespodziewany obrót, gdy spotyka chłopaka w Studio On Beat, który będzie jednym z powodów dla których zacznie uzewnętrzniać miłość do muzyki.
Ona zrobi wszystko, aby dostać to, czego chce.Andres

To najlepszy przyjaciel Leóna. Jest odrobinę niezdarny i roztrzepany, a także niezwykle asertywny. Czasem trzeba mu coś dwa razy powtórzyć, ale i tak jest bardzo pewny siebie.
#3 SEZON
W nowym sezonie , za bardzo się nie zmienia , nadal szuka swojej miłości , którą powinien znaleźć .
Bezustannie będzie mu bardzo bliski Leon.


Angie 

Żywiołowa, rozrywkowa, charyzmatyczna, kochająca muzykę i sztukę. Jest siostrą zmarłej żony Germána. Po śmierci swojej siostry Angie bezskutecznie próbowała skontaktować się siostrzenicą, więc gdy ta wróciła do Buenos Aires, udała, że jest jej nową guwernantką tylko po to, aby móc być blisko niej. Angie jest też nauczycielką śpiewu i w tajemnicy przed Germánem odkryła przed Violettą jej wokalny talent. Zrobi wszystko, by chronić i dbać o swoją siostrzenicę.
#3 SEZON 
 Angie w Buenos Aires ponownie stara się odnaleźć swoje korzenie. Będzie pracować w Studio On Beat.
Napotka zupełnie inną rzeczywistość, niż tą, która pozostawiła.

German 

Ojciec Violetty. Genialny inżynier, właściciel międzynarodowej przedsiębiorstwa budowlanego. Jest inteligentny i surowy. Po śmierci żony stał się nadopiekuńczy wobec Violetty, ale pod płaszczykiem stanowczości skrywa naprawdę wielkie serce. Starając się to ukryć, tak naprawdę zakochany jest w swojej szwagierce – Angie.
#3 SEZON 
German nie jest już takim nadopiekuńczym ojcem, chcę poświecić się tworzeniu swojej przyszłości.
Wszystko się zmienia, kiedy poznaje Priscille i otwiera się nowa szansa na miłość. Komplikując tym nieświadomie życie swojej córki.
Jego świat obraca się do góry nogami.

Priscilla

Jest nową postacią 
Jest matką Ludmiły. Zakochuje się w niej German- ojciec Violetty.
Ma silny charakter jak jej córka.
Jade


Narzeczona Germána. Jade pochodzi z zamożnej rodziny. Urodziła się bogata, lecz pewnego dnia traci swoją fortunę i, chcąc zachować poprzedni styl życia, postanawia poślubić Germána. Jade nie lubi Violetty, ponieważ musi z nią rywalizować o zainteresowanie Germána

#3 SEZON 
Będzie musiała przejść przez nieprzyjemne sytuacje, które potwierdzą jej pragnienie zemsty. Zakocha się w niej ojciec Alexa/ Clementa - Nicolas 


Matias 


Brat Jade. Manipuluje nią, by zdobyć fortunę Germána, ale bardzo kocha siostrę.

#3 SEZON 
Mężczyzna teraz jest zakochany - ma dziewczynę Parody .
Idzie do pracy , pomaga siostrze , ale też chce żeby sama umiała sobie dać radę . 

Gregorio


Nauczyciel tańca w szkole muzycznej. Najmniej lubiany nauczyciel. Później okazuje się, że jest ojcem Diego.

#3 SEZON 
 Jego życie całkowicie się zmienia od kiedy wie, kto jest jego synem.
Rozwija się jako osoba i ma nowe aspiracje.


Beto 


Dziwaczny i nieprzewidywalny, a równocześnie miły i wrażliwy. Często daje odpowiedzi, które tylko on rozumie. Zanim Violetta zaczęła uczęszczać do szkoły muzycznej dawał jej indywidualne lekcje gry na fortepianie. Jego asystentem był Tomás.

#3 SEZON 
Beto jest jeszcze bardziej szalony niż wcześniej!
Nadal jest jednym z najlepszych nauczycieli w Studio. 
Zakocha się w Oldze . 


Pablo  


Dyrektor szkoły muzycznej. Najlepszy przyjaciel Angie.

#3 SEZON 
Teraz musi zając się studiem. 
Na razie nie ma swojej drugiej połówki . 
Po śmierci Antonia trudno mu poprawić prestiż Studia On Beat 


Broduey


Uczeń szkoły muzycznej, pochodzi z São Paulo. Camila jest w nim zakochana i zrobi wszystko, by zdobyć jego miłość.

#3 SEZON 
Nadal jest w związku z Camilą i jak zawszę będą się kłócić . 
Niezmiennie  jest członkiem zespołu - all4you . 
Dodaje wiele humoru do serialu . Gdy gdzieś jest Broduey wiadomo , że będzie super !

17 komentarzy :

 1. fajne som postacie

  OdpowiedzUsuń
 2. To Antonio umrze ?! :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć Wam!
  Jestem największą fanką ,,Violetty" i jej bohaterów. Bardzo się cieszę, że są nowe postacie, i mam nadzieję, że wam się podoba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. głupia jesteś każdy jest jej fanką wierną

   Usuń
 5. ciekawe czy mama ludmiły będzie z tatą violetty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby z nim nie została, jest taka wredna... i dwulicowa!

   Usuń
 6. fajne są te odcinki violetty ciekawe ile będzie sezonów

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny serial koffam violettę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. nie nie lubie tej dziewczyni nazywa się Gery.

  OdpowiedzUsuń
 9. Durnie wy lubicie to przyl7zaną i zawsze we wszyskim wygrywa??? Ja lubie tylko fran .Leon to dziwak

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgadzam się violcia to durna gubia baba a fran jest spoko

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeżeli macie obrażać Violette i leona to po co tu wgl jesteście i po co to oglądacie sami jesteście durni i jesteście dziwakami walcie sie od nich jeżeli coś wam nie pasuje to pogadajcie ze mną zobaczymy czy jesteście tacy ćwani

  OdpowiedzUsuń
 12. FRAN JEST DURNA A VIOLKA JEST EXTRA A WY JESTESCIE PORABANI

  OdpowiedzUsuń
 13. Antonio
  już umarł w drugim odcinku chyba!!!!!!!!!
  !

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Violetta 3 Polonia
Designed By Blokotek