sobota, 16 maja 2015

[Violetta] Dwie nowe płyty już w sprzedaży!


Serial "Violetta" powoli się kończy, od przyszłego tygodnia będziemy mogli oglądać ostatnie 20 odcinków po czym pożegnamy się z fioletową telenowelą. Co z tym idzie? Nowe piosenki, koncerty, ostatnie chwile z bohaterami, ostatnie rozterki miłosne. Co do piosenek, pojawiły się dwa nowe albumy w tym jeden z zupełnie nowymi, finałowymi utworami. Zapraszam do rozwinięcia.
W serialu, aż pełno od muzyki i piosenek. Przez trzy sezony mieliśmy do czynienia z hiszpańskimi, jak i angielskimi utworami spotykanymi w Violetcie. Oczywiście nie mogło się odbyć również bez płyt zawierających je wszystkie. Albumów jak mogliście zauważyć było dużo, a w tym poście chcę przedstawić Wam nowe, ostatnie płyty z serialu. 

"Gira Mi Cancion Deluxe"


Jest to jak sama nazwa mówi płyta "Gira Mi Cancion Deluxe", która zawiera dodatkowo karaoke do samodzielnego śpiewania. Została najpierw wydana zwykła wersja płyty - "Gira Mi Cancion". Płyty nie wiele się od siebie różnią, tak samo ceną jak i zawartością. Poniżej przedstawiam Wam listę utworów płyty Deluxe:

1. "En Gira" (wszyscy)
2. "Amor en el Aire" (Jorge Blanco)
3. "Supercreativa" (Martina Stoessel)
4. "Encender Nuestra Luz" (Alba Rico, Lodovica Comello, Mercedes Lambre, Candelaria Molfese)
5. "Ser Quien Soy" (Digo Dominguez)
6. "Quiero" (Mercedes Lambre)
7. "Rescata mi Corazón" (Rugerro Pasquarelli)
8. "Aprendí a Decir Adiós" (Lodovica Comello)
9. "Descubrí" (Martina Stoessel)
10. "Underneath it All" (Martina Stoessel)
11. "A mi Lado" (Matina Stoessel, Lodovica Comello, Candelaria Molfese)
12. Friends Till the End (wszyscy)

Cena płyty wynosi 56,99 zł

"Crecimos Juntos"


Ten krążek jest na pewno nie taki zwykły gdyż posiada on piosenki finałowe z ostatnich 20 odcinków, które od poniedziałków będziemy mogli oglądać. Na płytę na pewno nie jeden serialowy fan się skusi, a ja również mam w planach zakupienie płyty. Album różni się od pozostałych szczególnie swoją okładką. Poprzednie płyty charakteryzowały się delikatnymi kolorami, różu, fioletowego i niebieskiego, a ta zaskoczyła nas 'ostrym' różem. na okładce również możemy ujrzeć Violettę i samą nazwę płyty. Kto, by spodziewał się czegoś takiego? Ja sama uważam, że błędem było ukazaniem samej Violetty zamiast całej obsady serialu. Ale przecież nie ocenia się książki, a w tym wypadku płyty po okładce. Choć nie posiadam jeszcze płyty to słyszałam wszystkie piosenki znajdujące się na niej i mogę śmiało powiedzieć, że są one niesamowite. Na krążku zostały umieszczone dwie piosenki w wersji włoskiej a mianowicie "Quanto amore nell'aria'' i "Ti Credo". Poniżej zamieszczam utwory znajdujące się na płycie:

1. "Cresimos Juntos'' (wszyscy)
2. "Mas que Dos'' (Martina Stoessel i Mercedes Lambre)
3. "Abrazame y Veras'' (Martina Stoessel i Jorge Blanco)
4. "Es Mi Pasión'' (wszyscy poza Martiną)
5. "Llamame'' (wszyscy)
6. "Solo Pienso en Ti'' (zespół chłopaków)
7. "Mas que una Amistad'' (zespół chłopaków)
8. "Mi Princesa'' (zespół chłopaków)
9. "Mil Vidas Atras'' (zespół chłopaków)
10. "Quanto amore nell'aria'' - wersja włoska (Jorge Blanco)
11. "Ti Credo'' - wersja włoska - (Lodovica Comello)

Cena płyty wynosi 42,99 zł lub w internecie 39,99 zł

Obie płyty można kupić w sklepach Empik lub na stronie Empik.plPosiadacie jedną z płyt, a może macie dopiero zamiar je kupić?

3 komentarze :

  1. Cześć! Sorry że się tak chamsko rozgłaszam ale chciałabym was zaprosić na mojego bloga który ponownie został otarty! witajciewmoimswieciepl.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. http://violettaswiatmody.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. mam crecimos juntos kupiłam we francji

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Violetta 3 Polonia
Designed By Blokotek