środa, 26 sierpnia 2015

bardzo ważne !

Po koncertach i emocjach jakie nam dały, każdy uczestnik spektaklu nie może się otrząsnąć! Śpiew,taniec, atmosfera - wszystko składało się na to, że show wyszło niesamowicie. Obsada nie raz pokazała jacy jesteśmy dla nas ważni, a w Polsce czują się niczym ryby w wodzie. Wiele osób nie mogło zjawić się na koncercie, gdyż są np. w północy. Wyprośmy więc, przez największy spam na świecie kolejne Violetta Live! Każdy blog czy z opowiadaniami, czy informacyjny , strona na fb, twitterze poświęcone Violetcie niecha napisze na mój email tylkovioletta@gmail.com, więcej w rozwinięciu.


Choć byli już w naszym kraju wiele z nas nie tylko nie mogło zobaczyć obsady Violetty, ale także są tacy, którzy czują niedosyt wrażeń. Jest to oczywiście zrozumiałe jeżeli choć raz poczuło się tryskającą z artystów energię podczas wykonywania utworów. Potrzebujemy jeszcze jednego koncertu i jeżeli wszyscy damy z siebie wszystko i pokażemy, że razem możemy więcej i wszystko jest możliwe być może zwołamy obsadę ponownie do Polski.Potrzebna jest pomoc każdego. DOSŁOWNIE KAŻDEGO!!!! TAK JESTEŚ POTRZEBNY I TY BARDZO! Każdy kto prowadzi bloga, lub stronę na facebook'u, lub twittera,albo np. ask czy kanał, proszę odezwijcie się do mnie, a co najważniejsze skopiujcie ten post na swoją witrynę internetową (czyli właśnie blog, czy coś innego)SZCZEGÓŁYAkcje, która będzie dosłownym spamem rozpoczniemy w ten piątek tj. 28.08.15r. od godziny 10:00 do samego wieczora, a nawet przez kilka dni. Nie możemy się poddać. Mamy 2 podstawowe cele:Być w trendach na TT przez co najmniej kilka dni! Z hashtagiem #ViolettaLiveComeToGdańskInPolandJuż teraz dajcie RT pod moim twitem, aby doszedł do większej liczby osób!


I to najważniejsze, aby bardzo dużo osób, błagam musi was być kilka tysięcy, prosiło organizatorów o ten koncert wystarczy ze swojego maila napisać przynajmniej raz do każdego z tych maili :

info@livenation.pl

info@eventim.pl

ZACZYNAMY WSZYSTKO OD PIĄTKU!


I skopiować ten tekst:


Szanowni Państwo!
Jak wiadomo w naszym kraju zorganizowano kilka koncertów Violetta Live. Odbyły się one w Łodzi, Warszawie i Krakowie. Hale, na których te wydarzenia miały miejsce były przepełnione. Bilety sprzedawały się jak ciepłe bułeczki. Na pierwszy koncert biletów zabrakło już godzinę po rozpoczęciu sprzedaży. Gdy dowiedzieliśmy się o kolejnych, w Warszawie i Krakowie, radości nie było końca. 22 sierpnia 2015 fani Violetty zapełnili cały stadion narodowy. Było to wielkie przedsięwzięcie, lecz dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Teraz zwracamy się do Państwa z bardzo ważną sprawą. Warszawa, Łódź i Kraków to miejsca znajdujące się na południu lub w środkowej części Polski. Przez to rozmieszczenie spektakli wielu ludzi z północy nie mogło pojawić się na koncertach. Jako zgrani fani razem komunikujemy się dzięki portalom społecznościowym i wiemy, że tysiące z nas nie mogło ujrzeć największych idoli, chociaż ci byli w kraju, gdyż i tak dzieliły ich setki kilometrów. Wielu z nas nie mogło być na Violetta Live tyko przez koszta jakie wiązały się z podróżą przez całą ojczyznę. Miasto jakim jest Gdańsk byłoby idealnym rozwiązaniem. Jest to piękne miasto, które posiada warunki na to aby odbył się tam koncert. Znane gwiazdy jak np. Rihanna miały tam swoje występy. Zwracamy się z prośbą, aby artyści z serialu Violetta podczas trasy nazywaną Violetta Live powrócili do nas na chociaż jeden koncert. Prosimy o wsparcie i pomoc w spełnianiu marzeń. Cała sala byłaby spokojnie zapełniona, gdyż naprawdę tysiące osób pragnie być na takim wspaniałym spektaklu. Pozdrawiamy

4 komentarze :

 1. Konkurs z fajnymi nagrodami na blogu http://www.disney-polska-violetta-polska.blogspot.com/?m=1
  Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszamy do nas, codziennie nowy post! Zapraszamy również do komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy! Blog jest o Disneyu i jego serialach.
  http://syrenyzmako.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. zapraszam na bloga http://pauliblogerka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. nie w gdańsku!!!!!!!! w ozorkowie!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Violetta 3 Polonia
Designed By Blokotek